Nástěnka

Otevřená sborovna - on-line intervizní skupina pro pedagogy

Rozšířili jsme nabídku služeb P-centra - vytvořili jsme pro vás otevřený prostor pro sdílení ve virtuálním prostředí. Rádi bychom vás přizvali k formálnímu i neformálnímu povídání o tom, jak se vám profesně daří. Jakým výzvám čelíte? Z čeho máte radost? Obáváte se něčeho? Překvapili jste sami sebe?

Otevřená sborovna je tu pro všechny pedagogy všech typů škol. 

Kromě samotného sdílení se chceme postupně věnovat například těmto tématům: (ne)výhody online výuky, mapování vztahů a komunikace mezi žáky v době uzavření škol, třídnické hodiny v online prostředí, příprava na adaptaci žáků po návratu do škol, komunikace s rodiči.

První Otevřenou sborovnu spustíme v pondělí 27. 4. ve 13:30. Využijeme aplikaci ZOOM, odkaz na přístup do sborovny obdržíte e-mailem několik minut před začátkem. 

Pokud máte zájem otevřenou sborovnu vyzkoušet, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vždy předem zveřejníme, jakému tématu se budeme věnovat v naší facebookobé skupině: https://www.facebook.com/groups/664604047648828/. Podle toho se můžete rozhodnout, zda odkaz ve svém e-mailu využijete, či ne.